Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

O nas

Firma POROLEX to dawny Zakład Produkcyjno – Usługowy „POROLET” ,działający na Polskim rynku już od 1982 roku. Ponad trzydzieści lat działalności zaowocowało szeroką gamą produktów i usług proponowanych przez naszą firmę. Czas ten pozwolił nam na doskonalenie technologii oraz wprowadzanie nietypowych, nowoczesnych rozwiązań. Korzystając z doświadczeń własnych, oraz naszych partnerów z całej Europy, możemy zaproponować rozwiązania dostosowane dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Na kapitał doświadczeń składa się wykonawstwo i montaż na terenie całego kraju, a także za granicą następujących produktów :

 

1. Markizy tarasowe – służą jako reklama i osłona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

2. Zabezpieczenia przeciwsłoneczne związane z oknem:

3. Zewnętrzne rolety aluminiowe – wykonane ze stopu aluminium odpowiednio wyprofilowanego i wypełnionego pianką poliuretanową – gwarantują wysoką wytrzymałość.  Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem i oknem chroni przed stratami ciepła oraz chroni skutecznie przed dźwiękami z zewnątrz.

4. Kraty zwijane aluminiowe – pełne lub ażurowe- estetyczne i funkcjonalne zabezpieczenie witryn sklepowych i pawilonów handlowych.

5. Aluminiowe bramy zwijane

6. Zabezpieczenie wszelkiego rodzaju bram i wjazdów - Doskonałe silniki i sterowania zapewniają długoletnią niezawodną pracę.

7. Kraty zwijane stalowe.